Zapomněli jste heslo?
Kontrola kvality - č. 1 na trhu

Certifikáty

 

Již od svého založení se společnost Exact Systems zaměřuje především na kvalitu poskytovaných služeb. Na důkaz toho společnost v roce 2004 realizovala Systém řízení kvality dle normy ISO 9001, který byl v témže roce po třech měsících taktéž certifikován společností Det Norske Veritas. Po třech letech efektivního provozu byl systém znovu certifikován v srpnu 2007. Společnost Exact Systems tak opět potvrdila nejvyšší úroveň poskytovaných služeb, když byl její systém kontrolován společností TÜV Thüringen, která je členem jednoho z nejvýznamnějších certifikačních sborů TUV CERT. V roce 2013 si společnosti Exact Systems pro certifikaci zvolila organizaci TÜV Hessen. Po společnostech Det Norske Veritas a TÜV Thüringen se tak stala třetí společností, která certifikátem shody se standardem ISO 9001:2008.potvrdila vysokou úroveň služeb a efektivnost systému řízení kvality poskytovaných společností Exact Systems.

Při příležitosti kontroly společností TÜV Hessen společnost Exact Systems rozšířila rozsah certifikace v následujícím měřítku: kontrola, oprava, montážní podskupina součástek, montážní podskupiny a součástky pro automobilový a další průmysly - zejména v masové výrobě.

Nově rozšířený záběr certifikace odráží současnou situaci, kdy společnost Exact Systems provádí objednávky nejen pro oblast auto motive, kde byly požadavky na kvalitu kladeny vždy na první místo, ale také pro další oblasti, kde výroba probíhá masově, např. velkovýroba spotřebičů a elektroniky.