Zapomněli jste heslo?
Kontrola kvality - č. 1 na trhu

Jste dodavatel

Třídění & Přepracování

Třídění & Přepracování je řešením problémů s kvalitou dodávek pro zákazníka a rizika zastavení výrobní linky z důvodu dodání chybných součástek Vaší objendávky.

60 minut - je doba, kterou potřebujeme od zadání poptávky na započetí třídění / přepracování součástek. Výsledkem naší práce je dodání kompatibilních součástek na výrobní linku zákazníka, která se již nezastaví.

 

Kontrola kvality konečného produktu

Kontrola kvality konečného produktu je řešením zajištění kvality Vašeho produktu před jeho odesláním zákazníkovi.

100% - je míra jistoty kvality, kterou dodavatel obdrží, rozhodne-li se využít naší podpory při kontrole konečného produktu. Následně se tak chrání proti nákladným reklamacím ze strany zákazníka.

 

EXTRANET

Extranet je řešením nedostatku spolehlivých a objektivních údajů týkajících se průběhu reklamací.

24h/7dni – je náš systém podávání zpráv připraven dodavateli poskytnout nepřetržitý přístup k aktuálnímu průběhu reklamací, systém rovněž umožňuje analýzu výsledků kontroly kvality.

 

Rezidentní inženýrství

Rezidentní inženýrství je řešením problémů s kvalitou, které Vám brání v udržení dobrého vztahu se zákazníkem. Rezidentní inženýrství rovněž napomáhá zlepšení image Vaší společnosti v očích zákazníka.

Rezidentní inženýr – zastupuje zájmy dodavatele a jeho jménem udržuje dobré vztahy. Dodavatel navíc získá neustálou podporu v případě potřeby řešení nenadálých problémů s kvalitou dodávek.

 

Zdokonalení postupů

Zdokonalení postupů je řešením úpravy produktů a zdokonalení výrobního postupu. Společnost Exact Systems je připravena Vám s těmito požadavky pomoci.

Nápady a odhodlání – ty jsou zajištěny našimi inženýry a odborníky při řešení jakéhokoli problému s výrobním postupem či produktovou úpravou. Toto řešení je ideální, jsou-li Vaši vlastní inženýři zaneprázdněni prací na jiných úkolech nebo vám nedostatek nápadů brání ve vykonání změn, jež by splňovaly požadavky Vašeho zákazníka.

 

Dohled nad přepravou, úroveň II

Dohled nad přepravou II. úrovně je odpovědí na otázku: nutí opakující se problémy s kvalitou Vašich dodávek zákazníka k zahájení kontrolního postupu druhé úrovně?

Přenesením kontroly v průběhu dohledu nad přepravou II. úrovně Vám umožní zvládat probíhající objednávky a poskytne Vám čas na realizaci vhodných změn a odstranění slabin.

 

Montážní podskupina / Výroba

Montážní podskupina a výroba jsou řešením náhlého nárůstu objednávek od zákazníka a problémů s personálem.

Podpora montáže či výroby od třetí strany je mnohdy lepším řešením, než najímání nových pracovníků. Může se totiž stát, že po ustálení objednávek pro nové pracovníky nebudete mít žádnou práci.