Zapomněli jste heslo?
Kontrola kvality - č. 1 na trhu

Společnost

Společnost Exact Systems vznikla v roce 2004 a v současné době je vedoucím dodavatelem řešení kontroly kvality v oblasti výběru, oprav a třídění dílů, součástek a hotových produktů pro automobilový průmysl. Mezi zákazníky společnosti patří především poskytovatelé a dodavatelé automobilového průmyslu a výrobci automobilů. Dalšími zákazníky společnosti jsou podniky zabývající se velkovýrobou v elektronickém průmyslu, výrobou domácích spotřebičů a kosmetiky. V současné době má společnost kanceláře v Polsku, České republice, Německu, Slovenské republice, Turecku, Rumunsku, Rusku, Velké Británii, Maďarsku,Belgii, Nizozemsko a Čína.

Při spolupráci se svými partnery společnost klade velký důraz na kvalitu služeb, spolehlivost a stabilitu. Spolupráce se společností Exact Systems Vám pomůže dosáhnout nejvyšších standardů kvality a napomůže k optimalizaci výrobních postupů.

Skupina Exact Systems momentálně zaměstnává přes 5000 zaměstnanců, kteří jsou pracují se zákazníky s využitím rozsáhlé sítě 60 kanceláří působících po celé Evropě.

Jsme úzce semknutý a mladý tým profesionálů, který je připraven vyřešit jakýkoli problém. Vynikáme v myšlení zaměřeném na kvalitu a naším cílem je úspěch našich zákazníků.

Zveme Vás k seznámení s nabídkou naší společnosti.

Paweł Gos

S pozdravem a pozvánkou ke spolupráci!

Paweł Gos

Předseda představenstva